پیام فرستادن
خانه

Shenzhen Novgen Digital Energy Co., Ltd

نمایه شرکت

در مطابقت با استانداردهای بین المللی کیفیت، نوژن اینورترهای تک فاز، سه فاز و هیبریدی، باتری های ذخیره سازی انرژی مسکونی و همه در یک راه حل برای نیروگاه های کوچک تولید می کند.مرکز تحقیق و توسعه و تولید ما در نوآوری و امکان پذیر بودن محصولات و فناوری اختصاص یافته است، بنابراین ما قادر به انطباق سریع با روند بازار و ارائه محصولات و راه حل های سفارشی به کاربران هستیم.

 

* 26 سال تجربه در زمینه انرژی های تجدید پذیر

* راه حل یکپارچه

* پیش فروش محلی و پشتیبانی پس از فروش

* توانایی تحقیق و توسعه قوی

 

نوژن محصولات آسان نصب و مقرون به صرفه را با عملکرد قابل اعتماد و طولانی مدت و رابط کاربری دوستانه ارائه می دهد. در نوژن، ما هدفمان این است که کارها را آسان و موثر کنیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Shenzhen NOVGEN Digital Energy Co., Ltd شرکت تابعه گروه JIAWEI ((کد سهام:300317) است که به پیشرفت در زمینه راه حل های ذخیره سازی انرژی متمرکز بر کاربر اختصاص دارد.ماموریت اصلی ما این است که راه را در معرفی امنیت، راه حل های انرژی هوشمند و سازگار با محیط زیست در خانه های سراسر جهان. در NOVGEN، ما راه حل های انرژی پاک جامع را بر اساس فلسفه مشتری متمرکز ارائه می دهیم.ما توسط یک تعهد ثابت به نوآوری مداوم هدایت می شویم، اطمینان از اینکه ما محصولات و خدمات رقابتی، قابل اعتماد و قابل اعتماد را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

 

VIDIS، دفتر مرکزی اروپایی ما در هامبورگ، آلمان در سال 1983 تاسیس شد. تکنسین های ماهر محلی ما در دسترس هستند تا هر گونه مشکل یا نگرانی شما را حل کنند.اطمینان از اینکه راه حل ذخیره سازی انرژی خورشیدی بالکن شما برای سال های آینده کارآمد و قابل اعتماد باقی می ماند.

 

به NOVGEN در سفر به سمت آینده ای پایدار، که در آن انرژی خورشیدی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما می شود، ملحق شوید.

چین Shenzhen Novgen Digital Energy Co., Ltd نمایه شرکت 0

 

 

Shenzhen Novgen Digital Energy Co., Ltd
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

اروپای غربی

اروپای شرقی

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : NOVGEN

تعداد کارمندان : 50~200

فروش سالانه : 50M-80M

سال تاسیس : 2023

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%